درباره ما

شرکت تجهیز یاب (مسئولیت محدود)  با هدف تهیه و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ، تحقیقاتی و کنترل کیفی logo1جهت ارتقاء سطح دانش علمی در کشور و روند رو به رشد کیفیت تولید در صنعت در سال 1368تاسیس گردید.
این شرکت با بیش از 35 سال تجربه در زمینه آزمایشگاهی و با در اختیار داشتن کادر فنی و بازرگانی متخصص ،آزمایشگاه های کنترل کیفی و تحقیقاتی بسیاری را در سطح کشور راه اندازی و تجهیز نموده است.از دیگر اهداف این شرکت می توان به ارائه دانش علمی و فن آوریهای نوین روز دنیا در زمینه آزمایش و تحقیق و توسعه اشاره نمود.

شرکت تجهیزیاب با سی و پنج سال سابقه در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی، آماده‌ی خدمات رسانی به شما عزیزان است. در صورتی که تمایل به خرید ترازوی آزمایشگاهی ردواگ دارید، می‌توانید سری به فروشگاه تجهیزیاب بزنید و محصولات موجود را مشاهده نمایید.

از خدمات ارزنده این شرکت می توان به تحویل فوری اقلام و دستگاههای آزمایشگاهی در زمینه های مختلف از جمله صنایع غذایی ، دارویی ، شیمی و فیزیک ،نفت و گاز و پتروشیمی ،کشاورزی و گیاه شناسی ، علوم دامی وخوراک دام ،صنایع بسته بندی ، صنعت پلاستیک و پلیمر ،رنگ و رزین ،بیوتکنولوزی و نانوتکنولوژی اشاره نمود.
علاوه بر بخش تجهیزات وارداتی ، مدیریت شرکت تصمیم بر آن گرفت تا به منظور تامین اهداف اقتصاد مقاومتی و کالای تولید داخل با بهترین مواد اولیه و برترین کیفیت ، اقدام به تولید برخی تجهیزات آزمایشگاهی بنماید که از آن جمله می توان به : انواع آون ، انکوباتور ، حمام آب ، آب مقطر گیری ، شوف بالن ( منتل ) ، سوکسله ، کلدال ، هود شیمی ، هود لامینار ، دوش و چشم شور و … اشاره نمود.

شایان ذکر است که بخش سکوبندی شرکت همچون گذشته مشغول به فعالیت بوده و آماده همکاری و ساخت آزمایشگاههای مراکز مختلف می باشد.

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند مدیریت این شرکت به منظور رعایت حقوق مصرف کننده و همچنین جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو ، گارانتی دستگاههای فروخته شده خود را از 12 ماه به 18 ماه ارتقاء داده و هر سه ماه یک بار جشنواره فروش محصولات خود را با تخفیف ویژه عرضه می نماید.